Постелнина MojSan Baby LILA | MojSan
Kako odabrati madrac?
Navigacija Pregled proizvoda

Постелнина MojSan Baby LILA

... бидејќи Вашата кожа избира така!

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 91

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 91

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 91

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 91

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 91

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 91

Нежни бои и различни дезени за пријатен сон на Вашето бебе!

Постелнините MojSan BABY се инспирирани од добрите приказни за лека ноќ и заедно со врвниот квалитет на платното ќе обезбедат удобно спиење достојно за секое среќно бебе. Изработени се од 100% природни памучни Ranforce влакна.

Постелнините MojSan BABY се достапни во дезени за момчиња Mavi, за девојчиња Lila, како и универзалната опција Uni.

Постелнини MojSan ... бидејќи Вашата кожа избира така!


Baby сет постелнина содржи:

 

  • Чаршаф: 150x120
  • Навлака за јорган: 135x95
  • Навлака за перница: 2x42x32
  • Машинско перење до 40°C
  • Забрането користење на хемиски средства за избелување
  • Пеглање на средна температура, максимум 150°C 
  • Забрането хемиско чистење
  • Машинско сушње на ниска температура
Да се преврти пред перење и да не се чува водено
Да се користат средства за перење на обоени ткаенини
Да се одвојат темните бои посебно
Дефектите во производството се покриени со гаранција